Animacje weselne

Muzyka, efekty wizualne i film

Proponujemy DJ-a z nagłośnieniem.
Bogaty repertuar dobierany zgodnie z oczekiwaniami Młodej Pary i gości. Cechy charakterystyczne naszego DJ-a to elastyczność, otwartość i poczucie humoru.

Zapewniamy oprawę wizualną,
Oświetlenie, efekty disco, inteligentne skanery i ruchome głowy, oświetlenie LED, oświetlenie architektury, reflektory prowadzące, dym, bańki mydlane, rzutniki multimedialne itp.
Proponujemy również pianistę grającego repertuar klasyczny i nowoczesny oraz muzykę tła umilającą uroczystość pomiędzy wejściami DJ-a.

Filmy ze ślubu i wesela
Zapewniamy film z ceremonii ślubnej i zabawy weselnej realizowany przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu filmowego i profesjonalnych programów montażowych. Każdą

Młodą Parę traktujemy indywidualnie. Przekazujemy emocje i prawdziwą historię w unikatowym filmie. Jesteśmy otwarci na pomysły Klientów. W każdym przypadku oryginalny scenariusz filmu powstaje w oparciu o rozmowę z Klientami, ich indywidualne preferencje oraz oczywiście sugestie ze strony doświadczonej ekipy realizującej. Film produkujemy w formacie FullHD i przekazujemy w formie płyt DVD.

Prowadzenie animacji rozrywkowych podczas wesela

  1. Stanowiska z zabawami alkoholowymi. Miejsca zabaw koncentrujących się wokół gier, quizów i kultury picia alkoholów w różnych kulturach świata. Prowadzący opowiadają o alkoholach, przeprowadzają konkursy, częstują trunkami. Goście korzystają z gier alkoholowych, w których uczestniczą zarówno indywidualnie, jak i zespołowo
  2. Master of Ceremony (Mistrz Ceremonii). Witanie gości, prezentacja Państwa Młodych, poznawanie gości ze sobą, zapraszanie do zabawy, prowadzenie zabaw weselnych itp. Usługa dostępna również w jęz. angielskim.
  3. Multimedialna prezentacja informacyjna nt. Młodej Pary i ich gości prezentowana na ekranach dotykowych infokiosków. W usługę wchodzi przygotowanie prezentacji o Młodej Parze oraz interaktywnej gry pt. „KTO JEST KIM W RODZINIE”. Prezentacja i gra udostępniane są dla gości weselnych na 2 infokioskach.
  4. Opieka nad dziećmi. Oferujemy animatora wraz z zabawkami, scenografią itp.
  5. Szkolenie dla osoby z rodziny, która ma pełnić rolę Master of Ceremony. Szkolenie trwa 3-4 godziny i obejmuje techniki wystąpień publicznych, pomoc w przygotowaniu treści przemówienia, podstawy savoir-vivre dot. witania i przedstawiania gości.