Projekty UE

W naszej firmie funkcjonuje zespół – GlobalFun/Projekty EU - który opracowuje i wdraża nowatorskie programy oraz narzędzia ICT rozwijające przedsiębiorczość i aktywność zawodową młodzieży oraz podnoszące skuteczność biznesową firm dzięki zastosowaniu technologii 3D.

Przykładowe projekty:

PERSPEKTYWY Edukacyjno-Zawodowe

PERSPEKTYWY Edukacyjno-Zawodowe – narzędzie diagnozy, edukacji i aktywizacji zawodowej. Celem projektu było stworzenie i dostarczenie uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych narzędzi i materiałów metodycznych wspomagających świadomie kształtowanie ścieżek edukacyjno-zawodowych i podejmowanie decyzji w zakresie dalszego kształcenia oraz zatrudniania.
Produkty projektu są również skierowane do doradców zawodowych, nauczycieli oraz rodziców. Edukacja odbywa się w środowisku gry 2D lub 3D odwzorowującej typowe współczesne miejsca pracy. Użytkownicy mogą skorzystać m.in. z:

  • Galerii Zawodów, w której umieszczono opisy zawodów szkolnictwa zawodowego
  • Filmów przedstawiające 194 zawody szkolnictwa zawodowego
  • Poradników metodycznych dla uczniów i doradców zawodowych

Przy projekcie pracowało grono pracowników naukowych m.in. Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie; Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Łódzkiego. Projekt został zrealizowany przy udziale i we współpracy z kadrą pedagogiczną szkół z całej Polski. Ponad 30 szkół wzięło udział we współtworzeniu narzędzia oraz upowszechnianiu rozwiązań.

Nr projektu: WND-POKL – 03.04.03 – 00 – 7533/13.

Strona projektu: >>> PERSPEKTYWY

Made2Measure

Made2Measure to wirtualne atelier topowych, polskich projektantów. Oferuje stroje dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn ceniących wysoką jakość odzieży oraz nowoczesne technologie. Każdy produkt sprzedawany w Made2Measure jest zakwalifikowany do sprzedaży przez stylistów jako produkt wpisujący się swoim stylem i jakością w charakter atelier Made2Measure.

Projektanci stale nadzorują proces produkcji odzieży szytej na miarę gwarantując jej najwyższą jakość. Atelier jest jedynym sklepem internetowym, w którym będzie możliwość personalizacji, czyli dostosowania kupowanej odzieży do własnego stylu.

Projekt został skierowany do komercjalizacji.

UnityStars

UnityStars to platforma konsolidująca wirtualny świat mody i rozrywki z ofertą producentów odzieży oraz potrzebami Klientów. Platforma łączy wygodę, szybkość i przyjemność zakupów internetowych z pewnością zakupu właściwego produktu oraz bezpieczeństwem e-transakcji.

Rdzeniem systemu UnityStars jest wirtualna przymierzalnia 3D, w której Klient tworzy swego Awatara i przymierza wirtualne kopie realnych ubrań. W ten sposób zwiększa gwarancję, że ubranie które przymierzył pasuje do Jego sylwetki i osobowości.

Nr projektu: POIG WND-POIG.08.01.00-14-536/10

Projekt został skierowany do komercjalizacji.

FashionStock

FashionStock jest platformą handlową obsługującą transakcje między Partnerami biznesowymi w zakresie projektowania, produkcji oraz sprzedaży produktów odzieżowych. System jest wyposażony w bezpieczne mechanizmy wspomagające wymianę informacji na temat transakcji wykorzystujące podpis elektroniczny oraz standard komunikacji EDI.

Umożliwia m.in. zamawianie i kontraktowanie towarów; opracowanie materiałów ofertowych w innowacyjnej formie w wirtualnej przestrzeni oraz w trójwymiarowej (3D) grafice; organizację transportu, magazynowania oraz ubezpieczania towarów; udostępnianie informacji oraz materiałów marketingowych wspierających sprzedaż produktów.

Nr projektu: WND-POIG.08.02.00-10-052/11-00

Projekt został skierowany do komercjalizacji.