Lato Megamocnych z TAURON zakończone

Firma TAURON zawsze i wszędzie jest blisko ludzi i ważnych dla nich wydarzeń. Aktywizuje i zachęca do zdrowego oraz ekologicznego stylu życia. Przekonać się o tym mogli wszyscy, którzy w trakcie wakacji byli z nami w 14 miastach Polski biorąc udział w imprezach LATO MEGAMOCNYCH 2013.

LATO MEGAMOCNYCH 2013, to moc darmowych atrakcji i nagród dla wszystkich, którzy dołączyli do zabawy z TAURONEM. Udowodniliśmy, że czas spędzony z nami upływa w rodzinnej, nawet mimo chwilowej niepogody, gorącej atmosferze. Skoki na trampolinie, przejazdu na kucykach, wodna koszykówka, zabawa w kuli wodnej i aqua aerobik zachęciły do wspólnej zabawy tysiące gości. Animatorzy zabaw zadbali, by żaden z gości nie opuścił imprezy w złym humorze, bez nagrody w ręku. Na wszystkich czekały letnie gadżety i nagroda główna w konkursie na najlepsze hasło promocyjne firmy TAURON.

Impreza LATO MEGAMOCNYCH 2013, organizowana przez GlobalFun przyniosła efekt w postaci pozyskania założonej z klientem liczby leadów, a markę TAURON pozytywnie wspomina ok. 150 000 dorosłych osób oraz dziesiątki tysięcy dzieci.

Do zobaczenia już wkrótce na kolejnych imprezach firmy TAURON!

Opublikowany w News